Sreda, OKTOBAR 16, 2019

Text Size

TESTIMONIALS

PROLAPS I PROŠIRENO SRCE

Nova iskustva korisnika

Kada mi je dijagnostikovan prolaps i uvećano srce, juna 2013 g. rekli su da je moja perspektiva - transplantacija srca, što je bilo šokantno...
Pronašao sam sajt gdje Orlić i saznao da je ona izlečila isti problem. Sve njene savete sam prihvatio odmah:
-Način ishrane prema dr Heju u kojoj piše kako je i on lično izlečio prolaps i prošireno srce!!! Da ne verujete...ali, VEROVATI SE MORA!

-Počeo sam da koristim dodatke ishrani firme Tiens, koji su ubrzali oporavak regulacijom metaboličkih poremećaja.

Zaista mi je ubrzo bilo bolje, što je aparat i registrovao nekoliko meseci kasnije. Znam da će oporavak duže da traje, ali
je moj problem počeo da se rešava!  Moj život je dobio novu dimenziju! Držaću se svih uputstava i dalje jer sam pronašao način da se potpuno oporavim i zaboravim na trasplantaciju kao jedinu mogućnost!

Saljem Vam rezultate prethodnog i novog ultrazvuka srca. Poredjenje je najvise kod leve pretkomore i leve komore koja je uvecana.

Pozdrav

Zoran
063/233-247
PROLAPS I PROŠIRENO SRCE
PROLAPS I PROŠIRENO SRCE - ZORAN

> kontinuirano sve bolji rezultati >
(28. April 2016.)
Poštovana Milka.

Evo izveštaj od preključe.  Kod mog doktora su bila i dvojica njegovih kolega. Kada je moj doktor video rezultate od zadnih par godina - svi su vidno bili iznenađeni zbog poboljšanja stanja kod mene. Moj doktor se hvalio ostalima kako imam dobrog doktora i da je to zato. Spomenuvši mu moj način ishrane,sujeta je proradila,i rekao je da to nema veze sa boljim rezultatima. Nisam hteo da se uplićem u razgovor ali mi je drago što je konstatovao poboljšanje... i dalje ne konzumiram brašno i šećer. Tu su i kombinacije hrane za koje ste me podučili. Nalaz u prilogu potvrdjuje sve bolje rezultate zahvaljujući uputstvima koje sam dobio od vas i proizvodima Tiensa.

Puno Vas pozdravljam!
PROLAPS I PROŠIRENO SRCE - Zoran Stefanović - KONTINUIRANO SVE BOLJI REZULTATI - Nalaz

Za sva dodatna pitanja i informacije  budite slobodni da nam se javite, rado  ćemo Vam dati tražene informacije.

Milka Orlić

Telefon: +381 63 276 198 (poziv, SMS, Viber)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Miroslav Mitrović

Telefon: +381 64 322 77 51 (poziv, SMS, Viber, WhatsApp, Telegram)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

007_tiens_tianshi_srbija.gif

NOVA ISKUSTVA KORISNIKA

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Više o Proizvodima

Društvene mreže

PREGLEDANO ČLANAKA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas1625
mod_vvisit_counterJuče2716
mod_vvisit_counterTekuća nedelja7164
mod_vvisit_counterProšla nedelja17483
mod_vvisit_counterTekući mesec42783
mod_vvisit_counterProšli mesec83083
mod_vvisit_counterUkupno1223368

MUDROSTI DALEKOG ISTOKA

• Žaba u bunaru ne zna za veličinu neba.
  • Dugačko putovanje uvek započinje prvim kratkim korakom.
  • Čak i da nam zatreba samo jednom u životu, mač treba uvek nositi.
  • Lepi cvetovi ne daju uvek dobro voće.
  • Tugu treba ostaviti kod kuće, kao pocepanu haljinu.
  • Niko se nikada nije sapleo ležeći u krevetu.
  • Jedna ljubazna reč može da te greje tokom tri meseca zime.
  • Budalama i ludacima se uvek skloni sa puta.