Sreda, OKTOBAR 16, 2019

Text Size

TESTIMONIALS

ALERGIJA NA AMBROZIJU I BRONHIJALNA ASTMA

Nova iskustva korisnika

Gospodjo Milka,

Nakon duzeg vremena da vam javim da svaki dan samo pricam o vama. Cekao sam da prodje ambrozija i još malo vremena pa da vam javim rezultate!
Prvo da se zahvalim za sve sto ste uradili za mene. Prodje čitavo ljeto ja bez ikakve terapije bez ikakvog antibiotika bez pumpica seratide, ventolin...Ne mogu vjerovati jer mi je pulmolog dr odredio da se moram pomiriti da ću čitavi život koristiti ventolin! Ali u zahvalnost vama to sam rijesio samo za tri cetri mjseca. Svi koji me znaju nemogu vjerovati da sam citavo ljeto hodao vani normalnog izgleda, jer svaka godina je meni bilo zlo u augustu i  septembru: na infuzijama i inhalacijama, a ove godine nisam u medecinu ni zavirio, svima pričam punim ustima o vama dosta je uzelo vas kontakt da se konstatuju sa vama,a sto se tice lipoma stoi sve isto novih nemam, jesu se malo smanjili alise nadam da će i tome da dodje kraj naravno uz vas. Osjecam fenomenalno ta je rijec mala da bi iskazala kako se zaista osjećam.

Vašu terapiju sam počeo koristiti od 02 .02.2013. i to dvojnu celulozu, cink,  digest, cordiceps, hitozan, antilipidni čaj i kalcijum, što je mene oslobodilo bukvalno od astme..sto su mi dr.bili odredili da se moram pomiriti sa tim i citav zivot koristiti ventolin. Medjutim vi ste me oslobodili toga! Proslu i predproslu i sve godine prije od marta do oktobra nisam mogao da zivim.  
Juli, august i septembra sam bio na bolovanju i ta tri mjeseca na infuzijama i inhalacijama raznim inekcijama i antibiocima. Ove godina nista, bas nista: malo nekad da se nakisem ali to je nista bez svih tih ljekarskih recepata. Rijesio sam se svih alergena i moja pluća dišu bez smetnje. Ventolin i seratide sto sam kupio u januaru po dve kao da se osiguram stoje ne otvorene. Svi ti kriticni mjeseci prodjose..
Vama srdacan pozdrav i sve naj naj  od Dejana iz Banja Luke, tel: +387 65 633467

Za sva dodatna pitanja i informacije  budite slobodni da nam se javite, rado  ćemo Vam dati tražene informacije.

Milka Orlić

Telefon: +381 63 276 198 (poziv, SMS, Viber)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Miroslav Mitrović

Telefon: +381 64 322 77 51 (poziv, SMS, Viber, WhatsApp, Telegram)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

005_tiens_tianshi_srbija.gif

NOVA ISKUSTVA KORISNIKA

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Više o Proizvodima

Društvene mreže

PREGLEDANO ČLANAKA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas1678
mod_vvisit_counterJuče2716
mod_vvisit_counterTekuća nedelja7217
mod_vvisit_counterProšla nedelja17483
mod_vvisit_counterTekući mesec42836
mod_vvisit_counterProšli mesec83083
mod_vvisit_counterUkupno1223421

MUDROSTI DALEKOG ISTOKA

• "Ko traži istinu mora je znati podneti."
  • "Misliti nije isto što i hteti."
  • "Mladost predlaže, starost odlaže, sredina izvršava."
  • "Misao je slična kopanju bunara: voda je prvo mutna, ali se polako razbistri."
  • "Kad nam se sreća smeši sretnemo prijatelje; kad nam okrene leđa sretnemo lepu ženu."