Sreda, OKTOBAR 16, 2019

Text Size

TESTIMONIALS

LIPOMI NESTAJU

Nova iskustva korisnika

REŠAVANJE LIPOMA

Imam 26 god. i veliki problem: bezbroj lipoma po rukama i svuda po telu, tako da je operativno rešavanje gotovo nemoguće. U potrazi za načinom kako da pomognem sebi došao sam na sajt gdje Milke Orlić i pročitao članak o dečaku kome je pomogla da reši lipome.

Javio sam se gdji Milki sa pitanjem da li mi može pomoći. Dobio sam pozitivni odgovor uz napomenu da treba da radim sve što mi kaže, što sam ODMAH prihvatio. Ubrzo smo se sreli. Kupio sam knjigu Živeti zdravo o pravilnom kombinovanju hrane, čiji je ona autor. Za brže rešavanje problema preporučila mi je i proizvode firme Tiens HITOZAN I CINK.

Počeo sam da pravilno kombinujem hranu, prestao da koristim mlečne proizvode i šećer, povećao voće i povrće, smanjio količinu mesa. Izvanredno sam se osećao. Nisam bio debeo, ali sam se rešio viška: SIT SAM SMRŠAO 7 kg za mesec i 20 dana.

Lipomi su počeli da se smanjuju, nekoliko malih je nestalo, veći su omekšali... Primetio sam da je urin dobio smedju boju, jako neprijatnog mirisa o neobjašnjivo masan, bilo mi je jasno da je to posledica čišćenja organizma. Sada čvrsto verujem da ću ishranom i uz pomoć TIENS proizvoda brže i lakše rešiti svoj veliki problem. Posle dve ture Hitozana i Cinka najavljena je promena proizvoda radi uspešnijeg eliminisanja lipoma.

Tadić Dušan

Ukoliko Vam se dopada ovo što ste upravo pročitali, za sva dodatna pitanja i informacije  budite slobodni da nam se javite, rado  ćemo Vam dati tražene informacije.

Milka Orlić

Telefon: +381 63 276 198 (poziv, SMS, Viber)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Miroslav Mitrović

Telefon: +381 64 322 77 51 (poziv, SMS, Viber, WhatsApp, Telegram)

E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

001_tiens_tianshi_srbija.gif

NOVA ISKUSTVA KORISNIKA

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Više o Proizvodima

Društvene mreže

PREGLEDANO ČLANAKA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas1695
mod_vvisit_counterJuče2716
mod_vvisit_counterTekuća nedelja7234
mod_vvisit_counterProšla nedelja17483
mod_vvisit_counterTekući mesec42853
mod_vvisit_counterProšli mesec83083
mod_vvisit_counterUkupno1223438

MUDROSTI DALEKOG ISTOKA

• "Novac će i slepcu otvoriti oči"
  • "Novac ponekad uklanja neprilike, ali ih i stvara."
  • "Put od hiljadu milja počinje prvim korakom."
  • "Put u pakao popločan je dobrim namerama."